İletişim

 
greenhouse_screen.jpg

Zele (B) Merkez ofis

Industriestraat 39
9240 Zele
Belgium
T +32 52 45 74 11

Asheville (US)
Satış ofisi ve dağıtım

1301 Sandhill Road,
PO Box 1057
Enka, North Carolina
T +1 828 665 5000

undefined

Peter Ollevier, Satış ve Pazarlama Direktörü
peter.ollevier@lowandbonar.com
M +32 477 773 277

Evelien Nottebaere, Ürün Müdürü – Global
evelien.nottebaere@lowandbonar.com
M +32 488 463 561

Tayyar Erzurumlu, Satış Müdürü  - Türkiye, Orta Doğu ve Doğu Afrika

tayyar.erzurumlu@lowandbonar.com
M +90 543 348 5611

Kurt Parbst, Satış Müdürü  - Kuzey Amerika

kurt.parbst@lowandbonar.com
M +1 828 676 8510

Klaas-Jan de Ruiter, Satış Müdürü  - Hollanda, İtalya, Birleşik Krallık ve İngiltere
klaas-jan.deruiter@lowandbonar.com
M +31 622 457 623

Vitalina Tsourkan, Satış Müdürü  - Orta/Doğu Avrupa ve İskandinavya
vitalina.tsourkan@lowandbonar.com
M +32 489 775 553

Remy Ballet, Satış Müdürü  -Fransa ve  Valon Bölgesi (BE)

remy.ballet@lowandbonar.com
M +33 6 21 16 34 41