Hakkında

 
PhormitexEclipse_greenhouse.JPG

Hakkında

BonarAgro birinci sınıf Low & Bonar ürün markasıdır. Tarım ve bahçecilik endüstrilerine hizmet eden yenilikçi perde ve taban örtülerinin önde gelen Belçikalı üretici ve tedarikçisidir. Sera iklim kontrolü, su dağıtımı, yabani ot kontrolü ve mantar yetiştiriciliği gibi geniş uygulama alanlarında kaliteli çözümler sunar.

Low & Bonar NV (Zele) köklü bir firmadır.  1925 yılında, Phormium jüt dokuma fabrikası olarak kurulmuştur. 1960’lı yıllardan itibaren şirket endüstriyel ve teknik tekstil ürünleri üzerine yoğunlaşmıştır.1980’li yılların sonunda, Phormium uluslararası çapta genişlemeye başlamış ve 1996 yılında UCO Technical Fabrics firmasını satın almıştır. 2000 yılında, şirketin adı Bonar Technical Fabrics olarak değiştirilmiş ve 2013 yılında Bonar olarak kısaltılmıştır. Günümüzde, grubun tüm birimleri dünya çapında Low & Bonar olarak yeniden adlandırılmıştır; bu sayede tüm birimler kendilerini tek bir büyük uluslararası grup olarak tanıtabilmektedir.

Low & Bonar, PLC (Londra, Birleşik Krallık) İnşaat Mühendisliği, İnşaat, Yeşil Çatı, İç Mekan, Bahçecilik Kumaşları, Kaplı Mimari Tekstil Ürünleri ve Arazi Drenajı alanlarında endüstriyel uygulamalar konusunda üstün performans ve inovasyonlarıyla öne çıkmaktadır.